MP Papier-projekty UE. - MP Papier. Producent artykułów higienicznych

papier toaletowy

Przejdź do treści
projekty UE
MP Papier, papiery toaletowe, ręczniki MAXI, MINI, AUTO CUT, czyściwa, podkłady medyczne
MP Papier Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Realizacja audytu wzorniczego oraz opracowanie strategii wzorniczej.”

       Celem projektu jest podniesienie poziomu konkurencyjności firmy MP Papier na rynku, poprzez przeprowadzenie audytu wzorniczego i na jego podstawie opracowanie strategii wzorniczej. Przygotowana strategia będzie źródłem wiedzy dla przedsiębiorstwa w jakim kierunku powinno dalej się rozwijać i w jaki sposób tego dokonać. Celem audytu wzorniczego będzie więc analiza słabych i mocnych stron dotychczasowej działalności, ale również rozpoznanie szans i możliwości rozwoju dla firmy MP Papier.
       Efektem projektu będzie: zwiększenie potencjału przedsiębiorstwa w zakresie umiejętnego zarządzania wzornictwem w firmie, wzrost wykorzystywania wzornictwa w działalności przedsiębiorstwa, co w rezultacie przełoży się na wdrożenie nowych produktów i usług, zwiększenie przychodów firmy, wzrostu obrotów i zyskowności.

Dofinansowanie projektu z UE: 41 565,00 zł
Wróć do spisu treści